PERUKA NA MIKROSKÓRZE

0
997

Peruka na mikroskórze sposobem na poradzenie sobie z łysieniem

Bujne, gęste włosy są oznaką atrakcyjności fizycznej, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Dostrzeżenie pierwszych symptomów łysienia zazwyczaj powoduje stres i panikę. Ich konsekwencje mogą być znacznie trudniejsze do pokonania – alienacja, obniżenie poczucia własnej wartości, kompleksy. Niestety, często okazuje się, że nawet szybkie podjęcie zdecydowanych kroków nie jest w stanie zatrzymać niepokojących zmian w organizmie. Typów łysienia i przyczyn osłabienia cebulek skutkującego wypadnięciem włosów jest wiele. Łysienie telogenowe, androgenowe czy plackowate to tylko część chorób diagnozowanych u osób obu płci i w różnym wieku. Najskuteczniejszym sposobem na zamaskowanie spędzającej sen z powiek łysiny, zarówno częściowej, jak i całkowitej, jest noszenie peruki. Wszystkim osobom szukającym wysokiej jakości fryzury, która godnie zastąpi utracone włosy, przedstawiamy perukę tkaną na bazie z mikroskóry. Czym na tle innych modeli wyróżnia się peruka na mikroskórze? Ten tekst da Ci odpowiedź na to pytanie.

Nowoczesna peruka na mikroskórze – poczuj się dobrze w swoim ciele

Peruka na mikroskórze zachwyci każdego, kto marzy o odzyskaniu swojego dawnego wyglądu. Tego typu peruki tkane są na nowoczesnym tworzywie wzorowanym na ludzkiej skórze. Peruka na mikroskórze kolorem i strukturą przypomina żywą tkankę. Założona na głowę idealnie zlewa się ze skalpem. Starannie dobrana do budowy anatomicznej peruka na mikroskórze dyskretnie zakamufluje niedoskonałości, które chcesz ukryć. Możesz mieć pewność, że stojący blisko rozmówca nie zauważy, że Twoje gęste, piękne włosy „wyrastają” z peruki, a nie z głowy.

Peruki na mikroskórze zapewnią Ci pewność i komfort w każdej sytuacji. Problemy z włosami już nigdy nie zamkną Cię w czterech ścianach. Z nową fryzurą możesz robić wszystko, na co tylko masz ochotę – szaleć na parkiecie, biegać po parku, uczestniczyć w ulubionych zajęciach sportowych, uczęszczać na zajęcia jogi – jednym słowem wszystko, czego tylko dusza i ciało zapragnie!

Koszty zakupu zastępczych włosów

Peruki na mikroskórze dostępne są w dwóch wariantach – wykonanych z włosów syntetycznych oraz naturalnych. Droższe, ale zarazem bardziej uniwersalne i trwałe są modele tkane z włosów pozyskiwanych bezpośrednio od ludzi. Mówimy tu zwykle o włosach chińskich, indyjskich, europejskich lub słowiańskich. W naszym kraju największym uznaniem, z racji na popularność odcieni, cieszą się te ostatnie. Tego typu peruki są miękkie, lśniące i odporne na uszkodzenia. Można dowolnie je stylizować – czesać, modelować, kręcić, prostować. Fabrycznie produkowane włosy są delikatniejsze, bardziej narażone na mechacenie i łamanie. Nieocenionym ułatwieniem procesu zakupu wymarzonych, pięknych włosów jest dofinansowanie przyznawane ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia. Warunki przyznawania dotacji określa Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 29 maja 2017 r. w sprawie wykazu wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here