Gryzaki i grzechotki – akcesoria niezbędne niemowlakom

0
916
Gryzaki i grzechotki - akcesoria niezbędne niemowlakom

Rynek akcesoriów dla dzieci jest rozbudowany, liczne firmy mają atrakcyjne propozycje dla mam i ich pociech. Już w pierwszych miesiącach życia pojawia się potrzeba zakupienia podstawowych zabawek dla dzieci.

Około 4 miesiąca życia dziecko zaczyna wkładać do buzi różne przedmioty. Odkrywa nowości, ale też swędzą je dziąsła. Czas pojawienia się zębów zbliża się wielkimi krokami. W tym momencie przydadzą się gryzaki dla niemowląt. Wykonane są one z bezpiecznych materiałów, które nie zawierają szkodliwych substancji. Są też odpowiednio dostosowane do wieku malucha. Wielkość jest dobrana tak, aby dziecko było zainteresowane, ale też, żeby przedmiot nie stwarzał zagrożenia. Małe dzieci mogą wkładać zabawki głęboko do buzi oraz je gryźć – gryzaki i grzechotki dla dzieci muszą więc być trwałe oraz dostosowane kształtem do potrzeb malucha.

Kolorowe zabawki przyciągają wzrok i zachęcają do zabawy. Gryzaki wykonane są z materiałów takich, jak: silikon, guma czy plastik. Często są połączone z grzechotką. Rozwija to umiejętności wzrokowe, słuchowe oraz ruchowe. Gryzaki mają różne kształty – najczęściej są to zwierzątka, warzywa i owoce, ale też pojawiają się gadżety takie jak: karuzela czy różdżka. Gryzaki wodne dodatkowo mają funkcję schładzania, co przynosi ulgę rozpulchnionym, bolącym dziąsłom. Grzechotki natomiast występują w formie niedużej zabawki do ręki, a także jako bardziej rozbudowana zawieszka do wózka, która potrafi uprzyjemnić każdy spacer. Gryzaki i grzechotki to akcesoria niezbędne na pewnym etapie rozwoju malucha – pomagają mu w odkrywaniu nowych umiejętności i poprawiają koordynację.

Sklep askot.pl zaprasza po akcesoria dla niemowląt w różnym wieku. Szeroki wybór marek, wśród których są Canpol, Fisher Price, Akuku zachęca do zakupów. Sklep oferuje nie tylko grzechotki i gryzaki, lecz także pościel, wózki, foteliki, laktatory i inne gadżety potrzebne mamom i niemowlakom. Atrakcyjne ceny, duży wybór i najlepsze marki – Askot gwarantuje zadowolenie z dokonanych zakupów.

PODZIEL SIĘ
Następny artykułPrezenty dla nastolatków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here