OBÓZ ZIMOWY – DLA KAŻDEGO COŚ FAJNEGO

0
867
OBÓZ ZIMOWY

Kochasz długie, mroźne godziny spędzone na stoku? Wybierasz deskę, czy narty? A może to łyżwiarstwo jest sportem zimowym, który skradł Twoje serce? Nieważne co kochasz robić – w ofercie obozów zimowych na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie!

OBÓZ NARCIARSKI

Niezależnie od tego, czy na stoku czujesz się już jak ryba w wodzie, czy dopiero planujesz zacząć swoją przygodę z narciarstwem – ten obóz zimowy to oferta właśnie dla Ciebie! Tutaj pod okiem wykwalifikowanej kadry rozwiniesz swoje umiejętności, ale co najważniejsze – spędzisz czas w cudownej atmosferze, zbierzesz mnóstwo niezapomnianych wspomnień oraz nawiążesz liczne przyjaźnie z ludźmi, którzy kochają dokładnie to, co Ty!

OBÓZ SNOWBOARDOWY

Obozy snowboardowe – dokładnie tak samo jak obozy narciarskie – podzielone są na grupy początkujące oraz zaawansowane. To bardzo ciekawy obóz zimowy! Co więcej istnieje możliwość wyboru spośród dwóch ofert, z których jedna przeznaczona jest dla prawdziwych amatorów śnieżnego szaleństwa i zawiera zwiększoną liczbę godzin zajęciowych na stoku.

Zarówno podczas obozu zimowego o profilu snowboardowym, jak i narciarskim, prowadzony jest tzw. video coaching, polegający na tworzeniu nagrań kamerami GO-PRO podczas zajęć na stoku. Dzięki temu instruktor po zajęciach może indywidualnie wskazać techniczne błędy uczestnikom, a także udokumentować ich rozwój i czynione podczas zajęć na stoku postępy, a amatorom zjazdów ułatwi to zobaczenie tego, nad czym powinni pracować podczas zajęć.

OBÓZ ŁYŻWIARSKI

Dla tych, którzy nie pałają miłością do śnieżnego puchu na stoku, przygotowana została oferta łyżwiarskiego obozu zimowego. Tutaj także pod okiem instruktora na zadaszonym lodowisku, w pięknej, tatrzańskiej krainie zdobędziecie lub rozwiniecie swoje umiejętności łyżwiarskie. To doskonały obóz zimowy i dla młodszych, i dla starszych. Nie trzeba umieć jeździć – wszystkiego będziecie uczyć się na miejscu.

OBÓZ ZIMOWY TYPU CHILLOUT

Sporty zimowe to nie Twoja bajka? Nic nie szkodzi! Specjalnie dla osób takich jak Ty przygotowana została oferta obozu zimowego „RELAX” zawierająca w programie mnóstwo atrakcji bez uczestnictwa w zajęciach na stoku czy lodowisku. Obóz chillout to po prostu ogólne zabawy, atrakcje, spacerki, sanki, lepienie bałwana czy gry stolikowe – na pewno nikt nie będzie się nudził, ale też nie jest to obóz wymagający, czyli będzie można mieć trochę czasu dla siebie, na pogaduszki czy filmy. Taki obóz zimowy to naprawdę dobry odpoczynek na luzie.

Gdzie jeździmy?

Ze względu na chęć utrzymania obozu zimowego na jak najlepszym poziomie, konkretne stoki wybierane są już podczas jego trwania, co uzależnione jest od aktualnie panujących warunków pogodowych oraz umiejętności poszczególnych grup zajęciowych. To rozwiązanie pozwala na wybór najlepiej naśnieżonego stoku o dobrze przygotowanych trasach zjazdowych oraz umożliwia zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom obozu zimowego.

Co jeszcze w ofercie?

Obóz zimowy to nie tylko śnieżne szaleństwo, ale także cała moc innych atrakcji oraz bliskość z piękną tatrzańską naturą i miejscową kulturą, którą bliżej poznać będziemy mogli na przykład podczas wieczoru regionalnego przy ognisku, Turnieju Oscypka czy zwiedzaniu okolicy w poszukiwaniu pięknych miejsc i wyjątkowych pamiątek. Oferty obozów zimowych wypełnione są zajęciami, które zapełnią wolny czas, pozwolą zdobyć nowe doświadczenia oraz wywołają szerokie uśmiechy na twarzach uczestników. Po powrocie ze stoku urządzimy między innymi Disco Fluo Party, zagramy w Koło Fortuny i urządzimy The Voice of Podhale. Dla osób chętnych na jeszcze więcej wrażeń istnieje możliwość wykupienia zajęć dodatkowych – wizyty w cieplutkich basenach termalnych „Bania” (doskonałe na rozgrzanie po męczącym szaleństwie w białym puchu!) oraz szaleństwa na wielkich, śnieżnych pontonach! Liczba atrakcji podczas obozu zimowego uzależniona jest od wybranego przez uczestnika profilu – osoby biorące udział w większej liczbie zajęć na stoku mają proporcjonalnie mniej zajęć dodatkowych w ofercie.

Obóz zimowy to dobry pomysł na ferie i odpoczynek od szkoły, codziennych stresów, domowej monotonii czy od komputera. Zapewni młodzieży dużo ruchu, integrację z rówieśnikami, nowe doświadczenia, a są to rzeczy nie do przecenienia. Zatem – rezerwujcie wyjazd na obóz zimowy i do zobaczenia w górach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here